INFORMACE O ŠJ

Základní informace

Školní jídelna zajišťuje stravování  pro děti, žáky a zaměstnance základní školy a mateřské školy a v rámci doplňkové činnosti vaříme pro cizí pravidelné i příležitostné strávníky.

V naší kuchyni vaříme jedno jídlo denně, připravujeme dopolední a odpolední svačinky pro děti z MŠ.

Školní jídelna a školní kuchyně se nachází v mateřské škole, kam žáci základní školy docházejí pod dohledem pedagogů na oběd dle rozpisu.

Žáci, pedagogové a zaměstnanci školní jídelny se řídí vnitřním a provozním řádem jídelny.

Výše stravného od 1.1.2023

• Děti MŠ 3 - 6 let celodenně se stravující - 45,-Kč (záloha 950,- Kč/měsíc)
  • Děti MŠ 3 - 6 let polodenně se stravující -  35,-Kč (záloha 750,- Kč/měsíc )
  • Děti MŠ 7-10 let celodenně se stravující - 55,-Kč ( záloha 1 150,- Kč/měsíc )
  • Děti MŠ 7-10 let polodenně se stravující - 44,-Kč ( 950,- Kč/ měsíc)
  • Žáci ZŠ 1.- 4. ročník - 30,-Kč ( záloha  600,-Kč/měsíc)
  • Žáci ZŠ 5. ročník -  35,-Kč ( záloha  700,-Kč/měsíc)
  • Cizí strávníci - 100,Kč

Způsob úhrady stravného

• Platba se provádí předem a úhrada stravného musí být provedena do konce daného měsíce.
  • Platba se provádí bezhotovostně jednorázovým nebo trvalým příkazem na účet 318 607 945/0300, variabilní symbol je přidělen při podání přihlášky ke stravování. Ve výjimečných případech lze provést platbu v hotovosti nebo složenkou  podle pokynů vedoucí školní jídelny.
  • Trvalý příkaz k platbě se zadává pouze na školní rok od září do června, přes prázdniny se platby neposílají
  • Vyúčtování se provádí u každého strávníka 3x ročně (leden, duben, srpen), a to následujícím způsobem:

- vrácením přeplatku na bankovní účet strávníka

- vyzvednutím přeplatku v hotovosti v dohodnutém termínu

ŠKOLNÍ JÍDELNA

oblačno 12 °C -2 °C