STRAVOVÁNÍ V ZŠ

Školní jídelna a školní kuchyně se nachází v  sousední mateřské škole, kam žáci základní školy docházejí pod dohledem pedagogů na oběd dle rozpisu.

Jídelní lístek je vystaven na nástěnkách v budově školy, ve školní jídelně a na školních webových stránkách.

Stravující se žáci, pedagogové a zaměstnanci školy se řídí Provozním a Vnitřním řádem školní jídelny a vnitřní směrnicí Provoz školní jídelny ZŠ.

Směrnice Provoz školní jídelny - ZŠ (44.5 kB)

Výše stravného  pro rok 2023

• Žáci ZŠ 1.- 4. ročník - 30,-Kč ( záloha  600,-Kč/měsíc)
  • Žáci ZŠ 5. ročník -  35,-Kč ( záloha  700,-Kč/měsíc)

Přihlášení ke školnímu stravování je automatické po odevzdání přihlášky ke stravování. Odhlášky se přijímají nejpozději do 07:00 hodin daného dne ústně nebo telefonicky či SMS zprávou na čísle 374 625 204, mobil: 733 677 106

V první den nepřítomnosti či nemoci stravovaného lze jídlo odebrat.

Upozorňujeme rodiče na nutnost  včasné platby za obědy žáků – platí se předem na následující měsíc, vždy k poslednímu dni předchozího kalendářního měsíce (např. obědy za květen je bylo nutné zaplatit do konce dubna). V případě nezaplacení nebude moci žák/žákyně oběd odebrat a bude odhlášen/a až do doby zaplacení.

Zároveň upozorňujeme na nezbytnost odhlašování obědů v případě nepřítomnosti žáka ve škole. Pokud žák/žákyně nemá oběd odhlášen, není možné platbu za oběd vrátit zpět.

(blíže viz Vnitřní řád školní jídelny na www.zsmskl.cz)

Děkujeme za pochopení.

ŠKOLNÍ JÍDELNA