Potřeby pro žáka 1. ročníku

Potřeby pro žáka 1. ročníku (67.37 kB)

Co připravíte dítěti do školy?

• aktovku, penál (tužka č. 2 - 1 ks, č. 1 - 1 ks, pastelky – doporučuji trojboké, silné 12 ks zn. Koh-i-noor nebo Maped), přezůvky, podsedák na židličku (necháme na Vašem uvážení), ručník s poutkem, desky na sešity vel. A4 do aktovky
  • Výtvarná výchova: plastový box na výtvarné potřeby (dle domluvy koupím jednotný), zástěra nebo tričko s dlouhým rukávem, hadřík, kelímek na vodu, podložka nebo ubrus (z PVC) na lavici, tuhé lepidlo, tekuté lepidlo, temperové barvy (stačí 6 ks), štětce (plochý č. 12, kulatý č. 8), malířská paleta na barvy, fixy – stačí malá sada
  • Tělesná výchova: sáček na cvičební úbor, cvičební úbor (kraťasy, tepláky, tričko, mikina, ponožky, obuv do tělocvičny a na hřiště), švihadlo, míček (tenisový)

Co připraví Vašemu prvňáčkovi škola?

• Balíček pro prvňáčka: vodové barvy, voskové pastelky, modelína, tužka trojboká, stíratelná tabulka s fixem, nůžky, ořezávátko, trojboké pastelky 6 ks tenké, svačinový box - dárek od školy (dostanou 1. školní den na uvítanou)
  • Učebnice: veškeré pracovní učebnice a sešity dostanou prvňáčkové na začátku školního roku zdarma Potřebné čtvrtky a barevné papíry objednáme společně do školy; zaplatíte v září.

Všechny potřeby a pomůcky do školy svým dětem podepište.

Předem děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vaše děti v naší škole ☺

dnes, středa 24. 4. 2024
slabý déšť, mírný západní vítr